O NAS

OBRAZOWNIA powstała dzięki architektce wnętrz dla której projektowanie wnętrz, mebli czy grafiki to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, z której  zrodziła się koncepcja stworzenia miejsca z autorskimi  grafikami i nie tylko. Wnętrza to nie tylko ściany i meble, ale  również dodatki, zapachy które nie rzadko tworzą klimat całej przestrzeni, a kto jak nie architekt wnętrz wie o tym najlepiej.

NASZE PRODUKTY

Od koncepcji do realizacji. Wszystkie produkty są naszego autorstwa. Planujemy,  projektujemy i rysujemy by powstało coś wyjątkowego. Tworzymy plakaty abstrakcyjne, nowoczesne czy typograficzne. Inspirujemy się ludźmi, naturą, otaczając nas kulturą po prostu światem z którego staramy się czerpać garściami.  Dobry Polski design, to coś w co wierzymy i czym chcemy WAS zarazić.

PROJEKTUJEMY, TWORZYMY, INSPIRUJEMY

Nasze wszystkie obrazy, projekty i produkty od początku do końca tworzone są przez Nas. Wszystkie plakaty, możecie kupić w rozmiarach podanych na stronie ale pamiętaj, że możemy stworzyć coś indywidualnego. Jeśli potrzebujesz innego rozmiaru czy koloru skontaktuj się z Nami a my postaramy się stworzyć coś wyjątkowego. Oryginalny plakat to też świetny pomysł na prezent. A jak wiemy idealny prezent na dzień kobiet, dzień matki, walentynki czy urodziny to prezent spersonalizowany dlatego specjalnie dla Ciebie możemy spersonalizować nasze produkty dzięki czemu podarujesz komuś coś jeszcze bardziej wyjątkowego.

CHCE DOSTAWAĆ NEWSLETTER

0